Energetické poradenství – Ondřej Kvíz

Komplexní energetické úspory – MZÚ

Drobnými opatřeními, i v malém bytě, přinášíme velké úspory

MZÚ – ModroZelená Úsporám

Projekt ModroZelená Úsporám je komplexní energetické poradenství s cílem co nejvíce ušetřit za energie a vodu s co nejmenší možnou investicí. Na základě nezávazné konzultace vypracujeme kompletní analýzu vaší domácnosti a drobnými úspornými opatřeními dokážeme výrazně snížit výdaje za elektřinu, plyn, osvětlení, vodu a její ohřev.

 

Návratnost MZÚ je několikanásobně kratší než u klasických, a i přes svoji nákladnost populárních metod, jako je zateplení domu, výměna oken a dalších

celková investice - 7 905 Kč
úspora za 10 let - 257 621 Kč

Úsporná opatření

Dodávky energií

Výběrem vhodného dodavatele a optimalizací plateb za elektřinu a plyn vám můžeme výrazně uspořit. V některých příkladech se úspora vyšplhá i do desetitisíců korun ročně.

Voda

Pomocí úsporných perlátorů a sprchových hlavic lze uspořit okolo 60 % na průtoku vody a tím i na jejím ohřevu bez ztráty komfortu.

Osvětlení

Zavedením moderních technologií lze významně snížit náklady na osvětlení s velmi krátkou návratností investice. Úspora oproti klasickým žárovkám se pohybuje okolo 80 %.

Změna dodavatele energií

Na trhu s energiemi působí přes 100 dodavatelů. My spolupracujeme s pečlivě vybranými a prověřenými dodavateli, u kterých jsme si jistí, že poskytují kvalitní služby bez skrytých poplatků a neetického chování. 

Spolupráce s dodavateli nám umožňuje vyjednat pro zákazníka nižší cenu, než by si u stejného dodavatele mohl vyjednat sám a k dispozici máme pár neveřejných nabídek, které nejsou běžně k dostání.

V rámci našeho poradenství se o své klienty nadále staráme a kontaktujeme je v propadech cen nebo v období, kdy je nejvhodnější si zafixovat další smlouvu.

Výpočet kalkulátoru je pouze orientační. Majitel stránky nenese odpovědnost za chybný výsledek.

Úspora na vodě

Úsporné perlátory

Perlátory jsou malé nástavce do vodovodních baterií, které slouží k regulaci průtoku vody. Jejich primárním cílem je optimalizovat tok vody tím, že přidávají vzduch. To nejenže snižuje celkovou spotřebu vody, ale zároveň zlepšuje kvalitu proudu vody. Montáž perlátoru na vodovodní baterii může snížit spotřebu vody až o 60 % při běžných činnostech, jako je mytí nádobí, mytí rukou nebo čištění zubů.

Úsporné sprchy

Úsporná sprcha stejně jako perlátory snižuje spotřebu vody až o 60 % a ušetří vám tisíce korun ročně na průtoku a ohřevu vody. Funguje na stejném principu přidávání vzduchu a díky tomu nabízí vysoký komfort bez snížení kvality a účinnosti mytí. Lze si nastavit průtok a intenzitu proudu pomocí 4 nástavců, které jsou obsahem balení. Jedná se o jedinou sprchu na trhu, která toto nastavení umožňuje.

Úspora na osvětlení

Použitím LED osvětlení lze dosáhnout až 80 % úspory energie ve srovnání s klasickými žárovkami. Průměrná návratnost investice do LED osvětlení se pohybuje obvykle kolem 6 měsíci, což představuje výnosnost investice 200 % ročně.
  • Okamžitý náběh do plného výkonu.
  • Možnost častého zapínání/vypínání.
  • Minimální tepelné emise – pracovní teplota kolem 60 °C.
  • Možnost vícebarevných světel.
  • Vysoká odolnost vůči poškození.
  • Malé rozměry.
  • Velká účinnost.

Máte zájem? Napište mi.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno